0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQBiznes SQBiznes.portal SQEkonomi SQMKD-AL SQ

Bekteshi: Pesëmbëdhjetë për qind mbështetje financiare shtesë për investimet nga diaspora

Ministri i Ekonomisë, Kreshnik Bekteshi, sot ka mbajtur konferencë për media lidhur me Ndryshimet dhe Plotësimin e Ligjit për mbështetje financiare të investimeve, të propozuara nga Ministria e Ekonomisë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle