0_Maqedoni.Portal SQBiznes SQBiznes.portal SQBiznis.Slajder SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Bekteshi: Nuk mund të jetë e njejtë barra edhe për amvisëritë me të ardhura minimale dhe për disa që kanë shuma milionëshe të ardhura

Ministri i Ekonomisë, Kreshnik Bekteshi sot, duke e komentuar vendosjen e bllok tarifave për energjinë elektrike, edhe njëherë përsëriti se solidaritet duhet të ketë, edhe pse gjatë krizës, si kjo, duhet të ndihmohen, posaçërisht amvisëritë më të goditura.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle