0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Bekteshi nesër do të mbajë fjalim në takimin ministror në Azerbajxhan

Ministri i Ekonomisë Kreshnik Bekteshi i shoqëruar nga Bajram Rexhepi drejtor i SHA “Resurseve Energjetike Nacionale“, nesër do të marrë pjesë dhe do të mbajë fjalim në takimin ministror të 8-të të Këshillit këshilldhënës të koridorit jugor të gazit që mbahet në kryeqytetin e Azerbajxhanit, në Baku.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle