0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQBiznes SQBiznes.portal SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Bekteshi: Me ndryshimet ligjore në vendet turistike do të mund të punohet edhe të dielën

Punë të dielave edhe në tregtinë me pakicë dhe shumicë në vendet turistike përfshirë edhe Ohrin dhe Strugën, parashohin ndryshimet dhe plotësimet e Ligjit për tregti që janë në procedurë parlamentare, deklaroi ministri i Ekonomisë, Kreshnik Bekteshi para takimit të sotëm në Ohër me biznesmenët dhe tregtarët e rajonit të Ohrit dhe Strugës me çka bëri shëtitje nëpër objektet tregtare në Çarshinë e Ohrit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle