Ekonomi SQ

Bekteshi: Me ndryshimet e Ligjit për mbështetje financiare të investimeve më shumë se 200 kompani përfitojnë kushte më të mira për investim

Me propozim të Ministrisë së Ekonomisë, Qeveria në seancën e sotme miratoi ndryshimet dhe plotësimet e Ligjit për mbështetje financiare të investimeve, njoftoi ministri i Ekonomisë, Kreshnik Bekteshi, në profilin e tij në Fejsbuk.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle