0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Bekteshi: Masat restriktive i vendosim që ta ruajmë shëndetin publik dhe të mos shkojmë drejt “lokdaunit

Masat restriktive i vendosim me qëllim që ta ruamë shëndetin e qytetarëve dhe të mos vijmë në situatë të lokdaunit total sikurse vitin e kaluar, deklaroi sonte ministri i Ekonomisë, Kreshnik Bekteshi.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle