0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQBiznes SQBiznes.portal SQBiznis.Slajder SQEkonomi SQMakedonija.Slajder SQ

Bekteshi: Edhe kompanitë private kanë për obligim të jenë përgjegjëse, veçanërisht ato energjetike

- Edhe kompanitë private kanë detyrim të jenë përgjegjëse, veçanërisht ato energjetike, sepse të ardhurat dhe përfitimet i bëjnë këtu, në Maqedoninë e Veriut, nga këta qytetarë, porositi sonte ministri i Ekonomisë, Kreshnik Bekteshi.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle