0_Maqedoni.Portal SQBiznes SQBiznes.portal SQBiznis.Slajder SQEkonomi SQMakedonija.Slajder SQ

Bekteshi: Do të vazhdojmë me masa plotësuese për ruajtjen e standardit jetësor të qytetarëve të Maqedonisë së Veriut

- Maqedonia e Veriut nuk e paguan me rubla ruse gazin të cilin e merr nga "Gazprom", theksoi ministri i Ekonomisë, Kreshnik Bekteshi në emisionin për politikën e jashtme "Bota dhe ne" në BNT, informon korrespondenti i MIA-s nga Sofja.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle