0_Web_Aktuale SQBiznes SQBiznes.portal SQBiznis.Slajder SQEkonomi SQ

Bekteshi dhe Rexhepi në takimin ministror të Partneritetit për energji transatlantike

- Ministri i Ekonomisë, Kreshnik Bekteshi dhe Drejtori i Burimeve Kombëtare të Energjisë", Bajram Rexhepi sot dhe nesër do të marrin pjesë në takimin ministror të Partneritetit për energji transatlantike dhe bashkëpunim klimatik (P-TECC) i cili mbahet në Varshavë, Poloni.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle