0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Bekteshi dhe Nikollovski sigurojnë se ka lulediell dhe vaj për gatim

Ministrat e Ekonomisë dhe Bujqësisë, Kreshnik Bekteshi dhe Lupço Nikollovski sot kumtuan se furnizimi me lulediell është stabil dhe se shteti në vazhdimësi importon vaj të papërpunuar, të nevojshëm për kapacitete vendore, por ka edhe vaj për konsum.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle