0_Web_Aktuale SQBiznes SQBiznes.portal SQEkonomi SQ

Grubi dhe Bekteshi për vizitë pune në Tetovë

Ministri i Ekonomisë Kreshnik Bekteshi dhe zëvendëskryeministri i Parë dhe ministri për Sistem Politik dhe Marrëdhënie në mes Bashkësive Artan Grubi sot do të realizojnë vizitë pune në Tetovë.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle