0_Maqedoni.Portal SQPolitikë SQ

Bekteshi dhe Bexheti në inspektim të rikonstruksionit të rrugës Bukoviq-Raoviq

Ministri i Ekonomisë Kreshnik Bekteshi dhe kryetari i Komunës së Sarajit, Blerim Bexheti, sot do ta vizitojnë fshatin Raoviq, Komuna e Sarajit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle