0_Web_Aktuale SQBiznes SQBiznes.portal SQ

Bekteshi apelon të ketë kujdes gjatë informimit për çmimet: Nuk është koha për spekulime dhe manipulime

 Buka e bardhë nuk është shtrenjtuar tek të gjitha marketet. tel disa çmimi është 25 dhe 27 denarë, tha ministri i Ekonomisë, Kreshnik Bekteshi dhe edhe njëherë apelon të mos bëhet panik midis qytetarëve sepse goditje të çmimeve nuk do të ketë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle