0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQZgjedhjet Lokale 2021

Bekim Sali në takim me qytetarët e Fushë Tophanës, premtoi terrene të rregulluara sportive në Çair

Kandidati për kryetar të Çairit nga Koalicioni i Alternativës dhe Aleancës për Shqiptarët, Bekim Sali, dje pati takim me qytetarët e lagjes Fushë Tophanë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle