Lajme nga komunat SQPartitë politike SQPolitikë SQZgjedhjet Lokale 2021

Bejta për kazinot: Mjaftë më, kjo nuk është ajo që duam të shohim në qytetin tonë

- Kandidati për Kryetar komune nga radhët e BDI dhe Iniciativës qytetare Gostivari që dua, sot përmes një konference për media të mbajtur përpara Kazinove në Gostivar, ka hedhur kritika ndaj kryetarit në largim të komunës së Gostivarit, Arben Taravari për shtimin e objekteve të lojërave të fatit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle