Futboll SQSport SQ

Bejll për shkuarjen në LA: Ky është vendi i duhur për mua dhe familjen time

Futbollisti i Uellsit Geret Bejll konsideron se ka bërë hap të duhur me shkuarjen në ligën amerikane të futbollit në klubin e Los Anxhelosit.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle