0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQBiznes SQEkonomi SQMakedonija.Slajder SQ

Bëhet ridizajnimi i një pjesë të masave për mbrojtje të qytetarëve dhe sektorit të biznesit

Në këtë moment një pjesë e mjete po bëhet ridizajnimi, ndërsa kur do të gjitha analizat do të vendoset edhe paketë e re e masave, paralajmëroi kryeministri Dimitar Kovaçevski duke iu përligjur pyetjeve të gazetarëve pas vizitës të fabrikës “Tab Mak” në Probishtip.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle