0_Sport,Portal SQFutboll SQSport SQSport.Slajder SQ

Bëhen të ditur gjysmëfinalistët në Ligën e Evropës dhe Ligën Konferenciale

Ajntraht Frankfurt gjerman i Ligës së parë ka përgatitur mbrëmë një sensacion në “Kamp Nou” dhe me triumfin 3-2 e eliminoi Barcelonën në çerekfinale të Ligës së Evropës.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle