0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQ

BE: Viti 2022 vit rekord për nga numri i zjarreve në Evropën Jugperëndimore

Zjarret që shkatërruan dhjetëra mijëra hektarë pyje në Francë, Spanjë dhe Portugali e kanë bërë vitin 2022 vit rekord kur bëhet fjalë për Evropën Jugperëndimore, njoftoi sot Shërbimi i BE-së për ndjekje satelitore.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle