0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

BE – tender për prodhim të TV programeve për trashëgiminë kulturore në Maqedoninë e Veriut dhe vendet fqinje

Delegacioni i Bashkimit Evropian në Republikën e Maqedonisë së Veriut informon se ka shpallur thirrje për tender për produksion të TV programeve për trashëgimi kulturore në Maqedoninë e Veriut dhe me vendet vendet e tij fqinje.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle