0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQBotë.Portal SQShoqëri SQ

BE në korrik regjistroi numrin më të madh të azilkërkuesve që nga fillimi i pandemisë

Në Bashkimin Evropian, Norvegji dhe Zvicër në korrik janë dorëzuar rreth 45.000 kërkesa për azil, numri më i lartë që nga fillimi i pandemisë me koronavirusin, njoftoi DPA.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle