Evropë SQEvropë.Portal SQSvet.Slajder SQ

BE-në e presin edhe tre muaj të thatë dhe të ngrohtë, paralajmërojnë ekspertët

Ekspertët paralajmërojnë se vala e të nxehtit që shkaktoi thatësi të madhe de zjarre pyjore në mbarë Bashkimin Evropian mund të zgjasë edhe tre muaj.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle