0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQEkonomi SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

“BE me JU” në rajonin planor jugperëndimor

Ambasadori Dejvid Gir, shef i Delegacionit të Bashkimit Evropian dhe zëvendësambasadori Xhulijan Vasalo sot do të vizitojnë rajonin planor jugperëndimor.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle