0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQBiznes SQBiznes.portal SQBiznis.Slajder SQEkonomi SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

BE: Maqedonia e Veriut gradualisht ta ulë deficitin primar deri në nivelin prej para krizës

- Këshilli i BE-së sot i publikoi rekomandimet e tij nga dialogu i djeshëm i përbashkët për ekonomi dhe financa ndërmjet Unionit dhe shteteve të Ballkanit Perëndimor dhe Turqisë, në të cilin çdo vend parashtroi planet e tij, informon korrespondentja e MIA-s nga Brukseli.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle