0_Web_Aktuale SQBallkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë BotëSvet.Slajder SQ

BE: Kroacia është e gatshme të bëhet pjesë e Shengenit

- Komisioni Evropian dhe presidenca sllovene e Këshillit të BE-së sonte bënë të ditur se Kroacia është e gatshme të hyjë në Shengen.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle