0_Web_Aktuale SQBallkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

BE: Kosova dhe Serbia ta shfrytëzojnë dialogun e Brukselit për deeskalim

Tensionet midis Kosovës dhe Serbisë nuk po ndalen as para arritjes së shefes së Komisionit Evropian në rajon, BE-ja u bën thirrje dy palëve ta shfrytëzojnë dialogun nën udhëheqjen e BE-së për deeskalim, njofton korrespondetja e MIA-s nga Brukseli.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle