Evropë SQEvropë.Portal SQKRIZA RUSO-UKRAINASESvet.Slajder SQ

BE-ja u dakordua të vendosë tavan të çmimit të naftës ruse për shkak të luftës në Ukrainë

Shtetet nga Bashkimi Evropian sot u dakorduan të vendosin tavan të epërm të çmimit të naftës ruse dhe pako të re të sanksioneve, pasi që Moska anektoi në mënyrë joligjore katër rajone në Ukrainë gjatë luftës së saj disamujore, kumtuan përfaqësuesit e BE-së.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle