0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQBallkan SQBallkan.portal SQSvet.Slajder SQ

BE-ja rrezikon emigracion masiv nga Ballkani Perëndimor nëse nuk i përmbushë premtimet për zgjerim, paralajmëron Varheji

Eurokomisari për zgjerim, Oliver Varheji vlerësoi se qytetarët e Ballkanit Perëndimor mund ta shkaktojnë krizën e ardhshme të emigrantëve nëse Evropa lejon të dështojnë premtimet për zgjerim dhe I bëri thirrje BE-së ta përforcojë bashkëpunimin me vendet nga Ballkani Perëndimor për migrimin.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle