Biznes SQBiznes.portal SQBiznis.Slajder SQ

BE-ja përgatitet për marrëveshje trepalëshe me Izraelin dhe Egjiptin për furnizimin me gaz natyror të lëngshëm

BE-ja planifikon të nënshkruajë marrëveshje trepalëshe me Izraelin dhe Egjiptin për furnizim me gaz natyror të lëngshëm deri në verë, si pjesë e përpjekjeve për t'i dhënë fund varësisë nga Rusia, ka shkruar shefi i politikës së jashtme të BE-së, Zhozep Borel në blogun e tij.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle