0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQShoqëri SQ

“BE-ja për ty” në Rajonin e Planifikimit Juglindor

Euroambasadori Dejvid Gir sot në suaza të fushatës "BE-ja PËR TY" do të qëndrojë në rajonin e planifikimit Juglindor, ku do t'i vizitojë komunat Dojran dhe Konçe.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle