Ballkan SQBallkan.portal SQSvet.Slajder SQ

BE-ja për ndryshimet në Ligjin Zgjedhor të BeH: Ishte vendim i Përfaqësuesit të Lartë, Shmid

Delegacioni i Bashkimit Evropian (BE) në Bosnje dhe Hercegovinë (BeH) me rastin e vendimit të përfaqësuesit të lartë të bashkësisë ndërkombëtare, Kristijan Shmid, për ndryshimet në Kushtetutën e Federatës së Bosnjë dhe Hercegovinës dhe Ligjin Zgjedhor të BeH, njoftoi se ishte vetëm vendimi i Përfaqësuesit të Lartë që pushtetet ekzekutive duhet të përdoren si mjeti i fundit kundër keqbërjeve të pariparueshme, njofton Agjencioni Anadolli.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle