0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQKorrespondentë BotëSvet.Slajder SQ

BE-ja nuk beson në rregullshmërinë e zgjedhjeve në Rusi

Bashkimi Evropian konsideron se zgjedhjet në Rusi u zhvilluan në atmosferë frike dhe dyshon në rregullshmërinë e mbajtjes së tyre, deklaruan sot nga Komisioni evropian.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle