Botë SQBotë.Portal SQ

BE-ja dënon dhunën në Bejrut

Bashkimi Evropian ka dënuar protestat e dhunshme në Bejrut që rezultuan në më shumë viktima dhe dënoi përdorimin e forcës, njofton korrespondentja e MIA-s nga Brukseli.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle