0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQSvet.Slajder SQ

BE-ja mbështetë përgjgjien e ashpër – sanksione të ashpra të drejtpërdrejta për Putinin dhe Lavrovin

BE-ja është duke u përgatitur t'i ngrijë mjetet e presidentit rus, Vlladimir Putin dhe ministrit të Punëve të Jashtme, Sergej Lavrov si pjesë e raundit të tretë të sanksioneve kundër Rusisë, shkruan "Fajnenshëll tajms".

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle