Korrespondentë Botë

BE-ja kërkon t’u jepet fund kërcënimeve mbi integritetin territorial të BeH-së

 Ministrat e punëve të jashtme të BE-së sot mbajtën diskutim për gjendjen në Bosnjë e Hercegovinë dhe kërkuan t'i jepet fund retorikës politike provokuese në këtë vend, lajmëroi korrespondentja e MIA-s nga Brukseli.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle