Evropë SQEvropë.Portal SQ

BE-ja i vazhdoi sanksionet kundër personave për “shkeljen e integritetit territorial të Ukrainës”

Këshilli i BE -së i ka vazhduar për gjashtë muaj sanksionet kundër qytetarëve rusë dhe ukrainas për të ashtuquajturat shkelje të integritetit territorial të Ukrainës, theksohet në komunikatën e Këshillit të BE-së.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle