Botë SQBotë.Portal SQ

BE-ja i mbështet përpjekjet për të krijuar një shtet të pavarur palestinez

Udhëheqësia e Bashkimit Evropian konfirmoi se i mbështet përpjekjet për krijimin e shtetit të pavarur palestinez dhe mbetet e përkushtuar për zgjidhjen e konfliktit palestinezo-izraelit në bazë të zgjidhjes për krijimin e dy shteteve.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle