Botë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

BE-ja e miratoi planin për rimëkëmbje të katër vendeve anëtare

Ministrat e financave të vendeve anëtare të BE-së sot i konfirmuan vlerësimet pozitive dhe filluan procedurë me shkrim për miratim të planeve për rimëkëmbje dhe qëndrueshmëri të katër vendeve anëtare.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle