Ballkan SQBallkan.portal SQ

BE-ja e mbështet Kroacinë për Ballkanin Perëndimor

- Kroacia mori mbështetje nga një numër i madh i vendeve anëtare të BE-së për qëndrimin e saj se Unioni duhet t'i kushtojë rëndësi më të madhe të Ballkanit Perëndimor dhe nevojën për reforma zgjedhore në BeH që të eliminojnë të gjitha format e diskriminimit, deklaroi ministri kroat i Punëve të Jashtme, Gordan Gërlliq Radman.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle