0_Web_Aktuale SQBallkan SQBallkan.portal SQ

BE-ja duhet më shumë t’ia shtrijë dorën Ballkanit Perëndimor, vlerëson ministri i Punëve të Jashtme i Austrisë

Shefi i sapoemëruar i diplomacisë austriake Mihail Linhart vlerësoi se Ballkani Perëndimor është shumë i rëndësishëm dhe theksoi se BE-ja duhet “edhe më shumë t’ia shtrijë dorën atij rajoni”.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle