Evropë SQEvropë.Portal SQSvet.Slajder SQ

BE-ja do të ndjekë transaksione me bitkoinë

BE-ja planifikon të bëjë ndryshime në ligjet ekzistuese në mënyrë që të mundësojë ndjekje të transfereve të bitkoinëve dhe me ligje të reja do t’I detyrojë kompanitë që kryejnë trasnfere në bitkoinë apo kripto-valuta të tjera të grumbullojnë informata për pranuesin dhe dërguesin.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle