0_Web_Aktuale SQBotë SQBotë.Portal SQ

BE-ja do të ketë prani minimale në terren në Afganistan

Ministrat e punëve të jashtme dhe të çështjeve evropiane të BE-së sot në mëngjes kanë ndarë konkludime për Afganistanin, pasi SHBA-ja e ndau këtë vend muajin e kaluar, BE-ja dëshiron të mbajë prani “minimale” në terren, njofton korrespondentja e MIA-s nga Brukseli.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle