Uncategorized SQ

BE-ja do të kërkojë transparencë më të madhe për vaksinat për shkak të luftës kundër dezinformatave

- Parlamenti evropian këtë javë do të bëjë thirrje për transparencë më të madhe në lidhje me zhvillimin, blerjen dhe shpërndarjen e vaksinave si kundërmasë të përhapjes së dezinformatave. Kjo është në rend dite në mbledhjen e sontme të eurodeputetëve në Strasburg.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle