0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQSvet.Slajder SQ

BE-ja do ta rrisë donacionin e vaksinave deri 200 milionë doza deri në fund të vitit

Bashkimi Evropian dhe vendet e tij anëtare deri në fund të vitit do të dhurojnë së paku 200 milionë doza të vaksinave kundër Kovid-19 në vendet me të ardhura të ulëta dhe të mesme, kumtoi sot Komisioni evropian.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle