Evropë SQEvropë.Portal SQKorrespondentë BotëKRIZA RUSO-UKRAINASE

BE-ja do ta përshpejtojë nostrifikimin e diplomave dhe certifikatave ukrainase

Komisioni Evropian lëshoi rekomandim për njohjen e shpejtë të ekuivalencës së certifikatave dhe diplomave akademike dhe profesionale për refugjatët nga ky vend, lajmëroi korrespondentja e MIA-s nga Brukseli.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle