0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQPolitikë SQShoqëri SQ

BE-ja dërgon pajisje dhe ndihmë për përballje me zjarret në Maqedoninë e Veriut

BE-ia do të dërgojë pajisje dhe ndihmë për përballje me zjarret në Maqedoninë e Veriut, njoftoi eurokomisari për ndihmë humanitare dhe menaxhment krize, Janez Lenarçiq.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle