Ballkan SQBallkan.portal SQ

BE-ja bëri donacion 2,5 milion euro shtesë për ndihmë të refugjatëve dhe emigrantëve në Bosnje dhe Hercegovinë

Bashkimi Evropian ka ndarë në mënyrë shtesë 2,5 milion euro ndihmë për mbështetjen e refugjatëve dhe emigrantëve të cenueshëm në Bosnje dhe Hercegovinë, kumtoi sot Delegacioni i BE-së në Bosnje dhe Hercegovinë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle