0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQ

BE: Gjashtë vende hiqen nga kovid- lista e vendeve të sigurta, mes tyre edhe Maqedonia e Veriut

Anëtaret e BE-së sot janë pajtuar ta heqin SHBA-në nga kovid- lista e vendeve të sigurta që do të thotë se udhëtarët e SHBA-së dhe pesë shtete tjera do t’u nënshtrohen kontrolleve më të ashpra kufitare siç janë testet e koronavirusit dhe karantina.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle