0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQ

BE e përshëndeti përmirësimin e marrëdhënieve me SHBA-në

Pas një sërë takimesh mes përfaqësuesve të BE -së dhe SHBA-së në ditët e fundit, Brukseli shpreh kënaqësinë nga përmirësimi i marrëdhënieve, njoftoi korrespondentja e MIA-s nga Brukseli.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle