Evropë SQEvropë.Portal SQKorrespondentë BotëKRIZA RUSO-UKRAINASE

BE e dënon represionin e Kremlinit ndaj shoqërisë civile ruse

Shërbimi diplomatik evropian sot e dënoi mbylljen e dy mediave dhe shtypjen ndaj protestuesve kundër luftës në Rusi, njofton korespondentja e MIA nga Brukseli.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle